FTTH

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Firma PIKONET rozpoczyna w miejscowościach Myślachowice, Płoki, Czyżówka budowę sieci w technologii FTTH (Fiber to the home - światłowód do domu). Niniejsza strona posłuży do informowania Państwa o postępach prac, a tym samym o terminie kiedy będziecie mogli korzystać z tej nowoczesnej technologii w zaciszu własnego domu. 
Budowa sieci odbędzie się z użyciem słupów niskiego napięcia, które w większości znajdują się na Państwa posesjach. Aby umieścić kable na słupach potrzebujemy Państwa zgody na wejście na teren nieruchomości celem dostępu do słupa, ustawienie drabiny i dokonanie prac instalacyjnych/konserwacyjnych/serwisowych. Wyrażenie zgody przez wszystkie osoby posiadające nieruchomości na trasie planowanej sieci, pozwoli na jej budowę w optymalnym kształcie, zmniejszenie kosztów i pozwoli na przyłączanie kolejnych chętnych w dogodnych dla nich terminach. Sąsiedzka solidarność i wzajemne zaufanie pozwoli na szybkie sfinalizowanie fazy budowy sieci. Prosimy o przekazanie powyższych informacji osobom z sąsiedztwa i wszystkim zainteresowanym celem podjęcia wspólnych działań dla wspólnych korzyści. Świadomość wspólnego zadania pozwoli odnieść wspólny sukces. Przedstawiciel naszej firmy, legitymujący się stosownym upoważnieniem, odwiedzi Państwa celem uzyskania pisemnej zgody na wejście w teren oraz chętnie udzieli wszelkich wyjaśnień. Podpisanie zgody nie rodzi po Państwa stronie żadnych kosztów i jest jedynie potwierdzeniem zezwolenia na wejście na teren posesji i dokonanie prac. Umowy dotyczące świadczenia konkretnych usług dostępu do internetu będą zawierane odrębnie. 
Krótki film o dofinansowaniu w ramach programu POIG 8.4 

Jeśli mają Państwo pytania - chętnie odpowiemy. Prosimy dzwonić do firmy pod numer 32 623 67 79 lub zapytać drogą mailową biuro@pikonet.pl O możliwości podłączania się do naszej sieci kolejnych ulic będziemy informować na tej stronie.